Kurumsal

Biz Kimiz?

Pelet Diski için, uzman teknik ekibimiz ile yem veya biyokütle rasyon ve özelliklerine göre en uygun disk seçiminizi belirleyerek, sizin için üretiyoruz. Amacımız sadece pelet diski ve rulosu temini değil, tüm Pelet üretim prosesinizde size maksimum verimliliği sunmak için hizmet vermektir.

Yem Fabrikası Proses Tasarım, Makine ,Ekipman İmalatı ve Otomasyonu konusunda tasarımdan üretime kadar bir çok bölümde yer almış, donanımlı ve tecrübeli teknik ekibimiz. Yem Fabrikaları konusunda uzmandır.

Neden Alfa Teknik'i Seçmelisiniz?

Uzmanlık:

Uzun yıllardır Hayvansal Yem Üretim sektöründe, sistem dinamiklerini, makine ve ekipmanları Türkiye ve uluslararası pazarı çok iyi biliyoruz.

Güvenilirlik:

Dakiklik ve hassasiyete olan bağlılığımızdan gurur duyuyoruz. Alfa Teknik ile iş ortaklığı yaptığınızda ticari işlemlerinizin sorunsuz ve zamanında gerçekleştirileceğine güvenebilirsiniz. Hızlı çözüm ve direkt kontak ile hizmet veriyoruz.

Küresel Ağ:

Uluslararası tüm gelişmeleri takip edip, pazar gereksinimlerini temin ediyoruz geliştirecek değerli bağlantılar kuruyoruz.

Ne Üretiyoruz?

ALFA TEKNİK CS, Pelet Presi Disk ve Rulolarınız için, sektörde önemli disk tedarikçisidir.

Pelet Diski için, uzman teknik ekibimiz ile yem, biyokütle rasyon ve özelliklerine göre en uygun disk seçiminizi belirleyerek, sizin için üretiyoruz.

Türkiye’de bir çok lider yem fabrikası , makine imalatçısı ve ihracatlarımız ile tüm dünyada satışlarımız artarak devam ediyor.

İletişime Geçin!

Aklınıza takılan her konuda sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Dünyadaki en ünlü pelet makinesi markaları için tüm kral halka kalıp, pelet kalıp, düz kalıp ve silindirlerin profesyonel üreticisi olarak müşterilerimizden gelen sıkça sorular.

Pelet Presi Diski, peletlenmek istenen malzemelerinin küçük, silindirik peletler halinde peletlenmesi sürecinde kullanılan bir pelet presi diski temel bir bileşenidir. Pelet diskleri, toz öğütülmüş ürünlerin, sıkıştırılmış peletler oluşturmaya zorlandığı birçok küçük delik veya deliğe sahip bir tür metal kalıptır.

Özel tasarım pelet diski, müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarına uygun olarak üretilir. Bu, daha spesifik üretim gereksinimlerini karşılamak ve optimum performans elde etmek için önemlidir.

Kalite standartlarına uygun olarak üretilen pelet kalıpları genellikle yüksek dayanıklılık ve aşınma direnci için özel alaşımlı çeliklerden yapılır.

Aynı delik çapında olmasına rağmen her pelet diski birbirinden farklıdır. Bu temel farklılığı oluşturacak en önemli konu üretilecek peletin özelliklerini ve kullanılacak malzemeye bağlıdır. Her bir disk, bu konular dikkate alınarak, belirli bir uygulama için optimize edilmiş şekilde tasarlanır.

Sipariş süreci genellikle müşterinin taleplerini anlamak, özel tasarım gereksinimlerini belirlemek ve üretim sürecini başlatmak adına belirli adımları içerir. Teslimat süresi, ürünlerin karmaşıklığına ve taleplere bağlı olarak değişebilir.

Proje Teklifi İçin İletişime Geçin!